Truvasaat.com  e-ticaret sektöründe Dünya Replika Saat markalarının siz değerli müşterilerimize ulaşması için hizmet veren bir firmadır. 10 yıla yaklaşan tecrübesiyle müşteri memnuniyetini sağlamak için piyasa takibi , tercih edilen ürün portföyü takibi ve en kısa sürede teslim felsefesiyle bu memnuniyeti en üst seviyede sunmaktadır.

 
 

ÖNEMLİ NOT: VERMİŞ OLDUĞUNUZ SİPARİŞİ PERSONELİMİZ TELEFON İLE SİZE ULAŞARAK ONAY ALMAKTADIR. ONAY ALINMAYAN ÜRÜN GÖNDERİLMEMEKTEDİR. CİDDİ BİR ÇALIŞMA SİSTEMİ İLE ÜRÜNÜNÜZ EN SAĞLIKLI KARGO YÖNTEMİYLE SİZE TESLİM EDİLİR.

SORMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM SORULARI İLETİŞİM NUMARAMIZDAN VEYA MAİL ATARAK SORABİLİRSİNİZ.

TEŞEKKÜRLER.

 
 
   
 
 
1.Ürün resimleri kesinlikle ve kesinlikle tarafımıza aittir. Ürünlerimiz deki tüm fonksiyonlar ve özellikler kusursuz olarak çalışır. Piyasada uygun fiyatla satılan fakat fonksiyonları çalışmayan saatlerden değildir.
   
 
   
 
 
2.Tüm ürünlerimiz 1 yıl garantidir. Garanti belgeniz saatinizle beraber  gönderilmektedir.
   
 
   
 
 
3.Ürün gönderiminde kesinlikle kargo ücreti alınmamaktadır.
   
 
   
 
 
4.Piyasada birçok kalite ürün satılmaktadır. Sitemizde satın almış olduğunuz ürünler 1. kalite ürünlerdir. Lütfen iletişim kuramadığınız, maillerinize cevap alamadığınız, müşteri memnuniyeti sağlayamayan firmalar iler çalışmayınız. 
Ürünlerimizde kesinlikle paslanma oksitlenme olmamaktadır. 
 
 
 
5.Ürünlerimiz kaltesiyle doğru orantılı satış yapan firmalarla neredeyse yarı yarıya fiyatlandırılmıştır. Toptan satış mantığı ile parakende satış yapmaktayız. 
 
Keyifli alışverişler dileriz.